لیفت ابرو

یکی از بهترین روشها برای اینکه جوان تر به نظر برسید، لیفت ابرو است. در این نوشته می خواهیم انواع روشهای لیفت را به شما معرفی کنیم تا بتوانید ابروهای خود را با روشی مناسب بالا بکشید و چهره ای جوان تر داشته باشید.از آنجایی که ابروها، قسمت بسیار مهمی از صورت انسان هستند و زیبایی آنها باعث زیباتر شدن چهره افراد می شود، لیفت باعث می شود که موقعیت ابروها اصلاح شود و افتادگی ابروها به صورت کامل برطرف شود. همین موضوع باعث می شود که تناسب صورت افراد بیشتر شود و زیبایی و شادابی بیشتری داشته باشند.

لیفت ابرو چیست؟

افزایش سن، تاثیرات جاذبه زمین، خشکی پوست و… سبب شل شدن پوست صورت و پوست اطراف ابروها شده و باعث تغییر حالت ابروها می شود. افرادی که دچار افتادگی ابرو می شوند معمولا در پیشانی خود دارای چین و چروک هستند. چین و چروک در پیشانی و افتادگی ابروها، سبب پیر و خسته به نظر رسیدن چهره می شود. لیفت کردن ابرو عمل زیبایی است که سبب از بین بردن چین و چروک های آزار دهنده و خطوطی است که با افزایش سن در پیشانی ظاهر می شوند که در نهایت این کار سبب تنظیم و اصلاح خط ابرو می شود.

 

مزایای لیفت ابرو

  • باعث تغییر حالت و بالا رفتن ابروهای شما می شود و دقیقا بعد از انجام آن، می توانید شاهد شادابی و جوانی چهره زیبای خود باشید.

نتایج آن برای بیشتر از 10 سال ماندگار می ماند و در این مدت، به هیچ گونه ژل و بوتاکس برای بالا نگه داشتن ابروهایتان نیاز ندارید.

  •  

با  بالا کشیدن ابرو ها، میزان هماهنگی و تناسب در صورت شما بیشتر می شود، جوان تر و زیباتر دیده می شوید و همه این موارد روی اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد.

  •  

لیفت کردن ابرو هیچ تداخلی با سایر عملهای زیبایی ندارد. مثلا شما می ‌توانید بالا کشیدن ابرو و پلک بالای چشم (بلفاروپلاستی) را به‌ صورت همزمان انجام دهید.

  •  
  • باعث سفت شدن پوست روی ابروها و سفت شدن آنها می شود.

چین و چروکهای روی پیشانی بین ابروهای شما را از بین می رود.

بالا کشیدن ابرو ها هم در خانمها و هم در آقایان قابل انجام است .

  •  

چه کسانی می توانند عمل لیفت ابرو را انجام دهند؟

اکثر افرادی که لیفت ابرو را انجام می دهند، بین 30 تا 60 سال سن دارند. اگر شما از نظر جسمی در وضعیت سلامتی قرار دارید، می توانید عمل بالا کشیدن ابروها را انجام دهید. اگر ابروهای شما نافرم و سنگین شده اند و زیاد از حد صاف یا پهن هستند، می توانید لیفت ابرو را انجام دهید. البته یادتان باشد که انجام لیفت ابرو برای افرادی که مشکل ضعف عضلات پلک، خشکی چشم، اشک زیاد یا دوبینی دارند توصیه نمی شود؛ به همین دلیل بهتر است قبل از تصمیم گرفتن برای عمل بالا کشیدن ابرو، با پزشک متخصص مشورت کنید.

تغییرات صورت بعد از عمل لیفت

برای رفع مشکل افتادگی ابروها، عمل لیفتینگ ابرو انجام می شود که باعث لیفت قسمت پیشانی و از بین رفتن چین و چروکهای روی پیشانی فرد خواهد شد. علاوه بر صاف شدن پیشانی افراد و از بین رفتن خطوط اخم، عمل بالا کشیدن ابرو باعث می شود که چشمها بازتر و سرزنده تر به نظر برسند. همین موضوع باعث می شود که صورت فرد جوانتر، زیباتر و شاداب تر شود.

در مقایسه بین خانمها و آقایان، مشخص شد که خانمها علاقه بیشتری به عمل بالا کشیدن ابرو دارند و با این کار، افتادگی پلک بالایی، چروک پیشانی و افتادگی ابروهای خود را از بین می برند.

در کلینیک زیبایی رامیلا، عمل لیفتینگ ابرو با تکنیک های جدید و به صورت کاملا ایمن انجام می شود. تمام روشهای زیبایی در این کلینیک انجام می شود و شما می توانید لیفت کردن  ابرو را با متخصصین زیبایی کلینیک تجربه کنید.

جدیدترین روشهای لیفت کردن ابرو

بوتاکس

 تزریق بوتاکس

در این روش، ژل یا بوتاکس به عضلات پیشانی فرد تزریق می شود تا خطوط روی پیشانی از بین بروند و جای آنها پر شود. با این کار، ابروها کشیده می شود و ظاهر آنها بهتر و زیباتر خواهد شد. تزریق بوتاکس باعث ریلکس شدن عضلات این ناحیه و بالا رفتن ابروها می شود و چهره فرد را جوان تر نشان می دهد.

لیفت اندوسکوپی ابرو

متداول ترین راه برای لیفت، روش اندوسکوپی ابرو است. در این روش، در قسمت پوست سر یا بین موها، 2 تا 4 برش کوچک زده می شود و با تجهیزات پزشکی، عضلات پیشانی مشاهده می شود و تنگ تر می شوند. همچنین چربی های اضافی این قسمت حذف می شود تا پیشانی صاف شود و ابروها به سمت بالا کشیده شوند.

لیفت جانبی ابرو

لیفت جانبی یا لیفت شقیقه ای هم روشی است که روی قسمت خارجی ابروها تمرکز می کند. در این روش، برشهای کوچک روی قسمت خارجی ابرو و نزدیک گوشها ایجاد می شود و با این برشهای ریز، ابروها کشیده تر و کوتاه تر می شوند. در نتیجه انتهای ابرو به بالا می رود و ظاهر فرد جوان تر و زیباتر می شود. این لیفت از جمله روشهایی است که در سالهای اخیر بسیار محبوب شده است و همراه با سایر روشهای جوانسازی پوست  استفاده می شود.

 لیفت کلاسیک ابرو

لیفت معمولی یا لیفت کلاسیک ابرو، روشی است که در آن، یک برش طولانی در خط موها زده می شود که کل طول پیشانی را در بر می گیرد. با این برش طولانی، جراح و متخصص می تواند تمام عضلات و بافتهای پیشانی شما را مشاهده کند و بتواند موقعیت ابروها را به بالا بکشد و آنها را صاف کند. این لیفت برای افرادی که کل پیشانی آنها دچار چین و چروک و آثار پیری شده است استفاده می شود.

نمونه کارهای لیفت ابرو

بوتاکس

لیفت با ژل

بوتاکس

لیفت با ژل

بوتاکس

لیفت با ژل

بوتاکس

لیفت با ژل

بوتاکس

لیفت با ژل

بوتاکس

لیفت با ژل

آیا عمل لیفت ابرو، عوارض جانبی دارد؟

بعد از عمل جراحی لیفت ابرو، ممکن است شاهد کبودی و تورم در ابروها و پلک بالایی خود باشید. ناراحتی بعد از عمل، به مرور زمان بهتر می شود و با خوردن داروهای مسکن، کمتر می شود. فقط باید تا چند روز، سر خود را بالا نگه دارید تا تورم پیشانی شما کمتر شود. 10 روز تا 2 هفته بعد از بالا کشیدن ابرو، بخیه های شما کشیده می شوند و می توانید به فعالیتهای عادی خود مثل ورزش، رفتن به محل کار، خرید و… بپردازید.مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که عمل لیفت ابرو را زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید تا این روش به بهترین شکل ممکن روی صورت شما انجام شود و از نتیجه عمل لیفت ابروهای خود راضی باشید.شما می توانید تمام روشهای لیفت ابرو را در کلینیک زیبایی رامیلاانجام دهید و چهره خود را زیباتر و جوان تر کنید. انواع روشهای لیفت زیر نظر پزشکان متخصص با بهترین دستگاه ها و تجهیزات انجام دهید و چهره خود را زیباتر و جوان تر کنید.

هزینه لیفت کردن ابرو

شما می توانید تمام روشهای لیفت را در کلینیک زیبایی رامیلا  انجام دهید و چهره خود را زیباتر و جوان تر کنید. این روشها را زیر نظر پزشکان متخصص با بهترین دستگاه ها و تجهیزات انجام دهید و چهره خود را زیباتر و جوان تر کنید. برای هزینه لیفت با مشاوران ما در کلینیک زیبایی تماس بگیرید. ما مشتاقانه شما را راهنمایی خواهیم کرد.