ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه (۱۰-۱۸)

تهران

شهریار - میدان فرمانداری

آشنایی با لیزر موهای زائد بیکینی

آشنایی با لیزر موهای زائد بیکینی

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد بیکینی یکی از روش­ هایی می باشد که سال­ها در سراسر جهان انجام می شود. علت محبوبیت لیزر بیکینی این است که اثر آن بلند مدت می باشد. کنترل موهای ناحیه بیکینی خود یک دردسر مداوم است. شما می توانید موهای زائد بیکینی را با ژیلت به سرعت اصلاح کنید، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند. در ادامه این مطلب شما را بیشتر با لیزر موهای بیکینی آشنا می کنیم.

لیزر موهای زائد بیکینی

پوست بیکینی یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن است و نیاز به مراقبت و حساسیت بیشتری دارد. برای شیو کردن بیکینی بهتر است به هیچ عنوان دست به اپیلاسیون و تیغ زدن و ژیلت و … نزنید، لیزر بیکینی بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه است. این قسمت از پوست بدن بسیار سخت تمیز می‌شود و حتی با روش‌های بالا ممکن است رضایت شما را جلب نکند، اما لیزر تنها روش مطمئن برای لطافت و تمیزی پوست شما است.

یکی از بهترین تاثیراتی که لیزر بر روی پوست بیکینی و دیگر قسمت‌های بدن شما دارد، سفیدی آن ناحیه است. بعد از اتمام جلسات لیزر حتما متوجه می‌شوید که پوست شما یک تا چند درجه روشن‌تر شده است، تعجب نکنید، این اتفاق برای همه‌ی افراد می‌افتد. زیرا لیزر باعث شده است ریشه‌های مو از بین برود و دیگر آن حالت نقطه‌های سیاه بعد از شیو را مشاهده نخواهید کرد. همه چیز به شما بستگی دارد فقط کافی است اراده کنید تا زیباتر از همیشه بدرخشید.

 

 

لیزر موهای زائد بیکینی

 

 

لیزر بیکینی شامل کجا است

بسیاری از زنان نمی دانند که لیزر واژن شامل کدام قسمت ها می باشد. از آنجا که بحث در مورد این موضوع می تواند خجالت آور باشد، زنان تمایل دارند خودشان درباره  آن تحقیق کنند به جای اینکه از تکنسین لیزر موهای زائد خود بپرسند. با این حال می توانید اطمینان داشته باشید که متخصصان لیزر رامیلا کلینیک مشاوره حرفه ای و رایگان ارائه می دهند و درباره همه مواردی که باید بدانید اطلاعات ارائه می دهند.

لیزر واژن شامل تمام قسمتهایی می باشد که قسمت جلوی لباس زیر آن را می پوشاند به علاوه کمی خارج از لباس. توجه داشته باشید که لیزر و خط باسن از این ناحیه جداست و شما می توانید برای این نواحی نیز لیزر انجام دهید.

رامیلا پکیج های متفاوتی شامل لیزر واژن و لیزر خط باسن و … ارائه می دهد که دست مشتریان را برای انتخاب باز گذاشته است.

 

 

مزایای لیزر موهای زائد واژن

ناحیه تناسلی واژن  بسیار حساس می‌باشد و به مراقبت مداوم نیاز دارد. پوست بدن در این قسمت نرم، لطیف و حساس می‌باشد. برخلاف روش‌هایی مانند استفاده از وکس، لیزر در ناحیه تناسلی باعث ایجاد حساسیت نمی‌شود. به علاوه وکس برای هر فردی مناسب نیست؛ چرا که پس از استفاده از وکس، مو دوباره شده کرده و تأثیر آن مانند لیزر بیکینی نمی‌باشد. همچنین لیزر بهترین روش برای رفع موهای زیر پوستی است. رفع موهای زائد در ناحیه تناسلی از لحاظ بهداشتی نیز بسیار اهمیت دارد. مزایای فراوان لیزر برای رفع موهای بیکینی باعث محبوبیت این روش شده است.

لیزر موهای بیکینی در مقایسه با روش‌ های دیگر دردناک نمی‌باشد و همچنین روشی ایمن و بی‌خطر محسوب می‌شود که از کارآیی بالایی برخوردار است. در این روش نتیجه درمان پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد مقابل مشاهده می‌باشد.

 

 

لیزر بیکینی

 

آیا لیزر بیکینی درد دارد ؟

لیزر موهای زائد فقط روی موها انجام نمی شود و پوست نیز درگیر است. بنابراین می تواند درد داشته باشد. بیشتر بیماران فقط احساس ناراحتی جزئی دارند و این طبیعی است. هرچه موهای بیشتری را از بین ببریم، دردناکتر خواهد شد! بنابراین تحمل کنید.

برخی از دستگاه های لیزر وجود دارند که میزان درد را به حداقل می رسانند. همچنین متخصص لیزر ممکن است به شما پیشنهاد دهد برای کاهش درد، پیش از انجام کار از کرم های بی حس کننده و یا کمپرس یخ استفاده نمایید.

 

آیا لیزر بیکینی باعث ناباروری می شود؟

 پرتوهای لیزر مو فقط فولیکول های مو را هدف قرار می دهند و به درون بدن  نفوذ نمی کنند و به ارگان های داخلی آسیب نمی زنند. لیزرهایی که در کلینیک های لیزر مو مورد استفاده قرار می گیرند، کمتر از یک میلی متر به پوست وارد می شوند. بنابراین لیزر برای موهای زائد ناحیه تناسلی به تخمدان ها و رحم برخورد نمی کند و  باعث نازایی و مشکلات باروری نمی شود. در واقع این تفکر ناشی از ترس و اطلاعات غلط غیر علمی است که به صورت یک شایعه درآمده و صحت علمی ندارد.

 

 

آیا لیزر بیکینی باعث ناباروری می شود؟

 

 

دستگاههای لیزر بیکینی

قطعا دستگاه‌ های مختلف با برند های مختلفی وجود دارد و در هر کلینیکی یک نوع دستگاه وجود دارد. این که بگوییم برند دستگاه مهم نیست و همه چیز به پزشک شما بستگی دارد کمی اغراق است، باید بدانید که دستگاه مورد استفاده برای لیزر واژن و قسمت‌ های دیگر بدن بسیار حائز اهمیت است، برند دستگاه خبر از کیفیت دستگاه می‌دهد. فراموش نکنید که هیچ وقت کیفیت نباید فدای فاکتور دیگری شود. قطعا ما نمی‌گوییم کمیت بی ارزش است اما هیچ وقت نتوانسته  جای کیفیت را بگیرد.

دستگاه الکساندرایت کندلا را حتما بهتر بهتر از دستگاه‌ های دیگر می‌شناسید یا حداقل اسم آن به گوش تان خورده است، این دستگاه هم کیفیت خوب و مناسبی دارد و از همه انواع دستگاه‌ های دیگر سریع‌ تر عمل می‌کند و برای پوست روشن و سبزه کاملا مناسب است.

 

تأثیر لیزر بیکینی 

 پس از اولین جلسه لیزر، بین ۱۵ تا ۴۰ درصد از موهای زائد، نقاط سیاه و قرمزی در ناحیه تناسلی رفع خواهند شد. همچنین پوست ناحیه تناسلی لطیف و نرم می‌شود. تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزر برای هر شخصی متفاوت است، ولی به طور متوسط به ۴ تا ۸ جلسه نیاز می‌باشد. فاصله بین هر جلسه ۶ تا ۸ هفته است و این فاصله پس از هر جلسه به مدت ۲ هفته افزایش پیدا می‌کند.

 

 

بهترین کلینیک برای انجام لیزر بیکینی

 

 

بهترین کلینیک لیزر بیکینی

  1.  اگر به لیزر موهای بیکینی و یا لیزر سایر قسمت های بدن علاقه مند هستید، پزشکانی را انتخاب کنید که دارای مجوز در یک تخصص مانند پوست یا جراحی زیبایی باشند و در زمینه لیزر موهای زائد نیز دارای مجوز باشد.
  2.  اگر یک دستیار پزشک یا پرستار دارای مجوز عمل لیزر را انجام می دهد، مطمئن شوید که پزشک نظارت می کند و در طول درمان در دسترس است. در مورد سالن ها یا سایر مکان هایی که به پرسنل غیرمجاز اجازه می دهد لیزر موهای زائد را انجام دهند، محتاط باشید.
  3.  قبل از لیزر، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود که آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب یا خیر. پزشک شما به احتمال زیاد موارد زیر را انجام می دهد:
  4.  تاریخچه پزشکی شما را، از جمله استفاده از داروها، تاریخچه اختلالات پوستی یا زخم و روشهای قبلی اصلاح مو را بررسی می کند.
  5.  اگر خودتان اجازه بدهید برای ارزیابی های قبل و بعد و بررسی های طولانی مدت عکس می گیرد.
  6. در جلسه مشاوره، درباره یک برنامه درمانی و هزینه های مربوط به آن صحبت می کند. لیزر موهای زائد تحت پوشش بیمه نیست.
  7.  برای پیشگیری از عوارض لیزر موهای بیکینی حتما به یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر و متخصص مراجعه نمایید. ممکن است تبلیغات انجام گرفته برای لیزر موهای زائد با قیمت پایین تر، شما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

قیمت لیزر بیکینی

 

 

قیمت لیزر بیکینی

هزینه لیزر واژن به عوامل مختلفی بستگی دارد، ناحیه‌‌ی مورد نظر پوست شما، مرکز مورد انتخابی شما دستگاه مورد استفاده در لیزر و … عوامل دخیل و موثر در قیمت لیزر هستند. همچنان توصیه ما به شما این است که یک مرکز مدرن و مجهز و با سابقه کاری خوب انتخاب کنید تا در انتهای کار زیبایی و جذابیت یک پوست صاف و لطیف را با چشمان خود ببینید و از این حس خوب نهایت لذت را ببرید. جهت دریافت هزینه لیزر واژن با پکیج های شگفت انگیز رامیلا از طریق شماره های زیر اقدام کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آدرس:تهران – شهریار-میدان فرمانداری

https://www.instagram.com/ramilaclinic/

02165220072

09393414561

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
به این مطلب امتیاز دهید

جدیدترین مقالات

جستجو در مقالات