ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه (۱۰-۱۸)

تهران

شهریار - میدان فرمانداری

مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در تهران

مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در تهران

فهرست مطالب

بسیاری از مردم مشکلاتی ظاهری در بینی خود نظیر انحراف یا مشکلات تنفسی دارند که همگی آن‌ها ناشی از ساختار غیر عادی آن شخص می‌باشند. جهت رفع اینگونه مشکلات می‌توان از لیفت بینی و فیلر استفاده کرد تا فرم بینی به حالت عادی و زیبایی در آید. در صورتی که شما یا اطرافیان شما هم نیاز از مشکلات ساختاری یا ظاهری بینی رنج می‌برند و یا اینکه شما خواهان کسب اطلاعات راجع به این نوع عمل می‌باشید، پس در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا به شما یک کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران را معرفی کنیم.

لیفت بینی چیست؟ انواع آن را بشناسید:

لیفت بینی

 

 

پیش از اینکه به بررسی کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران بپردازیم، باید بدانیم که اصلاً منظور از لیفت بینی چیست؟ یکی از تأثیرگذارترین عوامل در زیبایی صورت، بینی شما می‌باشد؛ کوچک‌ترین تغییراتی در این بخش باعث تغییر اساسی در چهره شما خواهد شد و در واقع لیفت یک روش غیر جراحی محسوب می‌شود که می‌توانید این تغییرات را در شما ایجاد کند.

انجام لیفت نسبت به عمل جراحی بینی یک انتخاب بی‌خطر، کارآمدتر بوده که از عوارض بسیار کم‌تری نیز برخوردار می‌باشد. علت وجود این تفاوت بین این دو روش این است که عمل لیفت با استفاده یک سوزن انجام شده و نیازی به جراحی‌های سنگین ندارد. اما از طرفی، تأثیرات آن دائمی نبوده و معمولاً تأثیرات آن بین 6 ماه تا 1 سال باقی خواهد ماند.

لیف بینی به دو روش زیر انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت لیفت و فیلر بینی به مرکز رامیلا مراجعه نمایید؛ پزشک متخصص این مجموعه، بسته به نوع بینی شما و تغییرات مورد نیاز آن، مناسب‌ترین روش لیفت را به شما پیشنهاد خواهد داد:

 1. اولین روش با استفاده از ژل می‌باشد. در این روش با تزریق ژل مخصوص به بخش‌های مختلف، فرم بینی را تغییر می‌دهند.
 2. روش دوم با استفاده از نخ صورت می‌گیرد، به طوری که از سوزن‌های ظریف و نخ مخصوص، نوک بینی را به سمت بالا برده و فرم تیغه را اصلاح می‌کنند.

زیبایی‌سازی صورت با لیفت و فیلر بینی

عمل بینی یکی از روش‌های شایع زیبایی‌سازی صورت است که به دلیل افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر جسمی، همواره جذابیت خود را حفظ کرده است. با این حال، در صورتی که شما به دنبال افزایش اندازه بینی خود نیستید، اما هنوز هم می‌خواهید به شکل و شمایل بینی خود تغییری بدهید، روش‌های غیرجراحی مانند لیفت بینی و پر کردن بینی می‌تواند راه‌حلی مناسب برای شما باشد.

 

لیفت بینی بدون جراحی

لیفت بینی بدون جراحی

 

رامیلا کلینیک، با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و متدولوژی‌های مدرن در این زمینه، بهترین خدمات لیفت بینی و پرکردن بینی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این مرکز با بهره‌گیری از نوآوری‌های پزشکی در زمینه لیفت بینی، به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به جراحی، به شکل دلخواه بینی خود دست یابید.

یکی از مهم‌ترین خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود، لیفت بینی با تزریق فیلر است. این روش برای افرادی که به دنبال تغییر شکل و شمایل بینی خود هستند، اما نمی‌خواهند به روش جراحی بینی خود را عمل کنند، مناسب است. این روش با تزریق فیلرهای مناسب به مناطق مشخصی از بینی، باعث می‌شود که بینی شما تغییر شکل دهد و به صورت طبیعی و زیبا بنماید.

 

لیفت بینی با نخ چگونه انجام می شود؟

 

لیفت بینی با نخ

 

لیفت بینی با استفاده از نخ، یکی دیگر از روش‌های غیرجراحی است که در رامیلا کلینیک ارائه می‌شود. این روش با استفاده از نخ‌های خاصی که در داخل بافت بینی قرار می‌گیرند،و با بالا بردن، می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

همچنین، مرکز کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران، با استفاده از مواد بسیار باکیفیت و اصلی، از افتخار ارائه خدمات بهترین کیفیت و با بهترین قیمت را دارد. متخصصین این مرکز، با توجه به شکل و شمایل بینی شما، به شما نکاتی را در خصوص انتخاب بهترین روش و ماده پرکننده می‌دهد.

بهترین کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران

در کل، اگر به دنبال روشی غیر جراحی برای لیفت بینی و پرکردن بینی خود هستید، می‌توانید به مرکز تخصصی لیفت بینی و پرکردن بینی در تهران، رامیلا کلینیک، مراجعه کرده و با استفاده از خدمات باکیفیت و حرفه‌ای این مرکز، به شکل دلخواه بینی خود دست پیدا کنید.

بهترین دکتر فیلر بینی در تهران 

در نتیجه، رامیلا کلینیک با داشتن تجهیزات پیشرفته و متخصصین مجرب، به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی لیفت بینی می تواند به شما خدماتی مانند پر کردن بینی ، خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه دهد. این مرکز با ارائه روش‌های متنوعی از جمله لیفت بینی با بوتاکس، لیفت بینی با استفاده از نخ و پرکردن بینی با مواد باکیفیت، به مشتریان خود کمک می‌کند تا به شکل دلخواه بینی خوددست پیدا کنند. با این حال، قبل از استفاده از هر یک از روش‌های لیفت بینی و پرکردن بینی، بهتر است با متخصصین این مرکز در مورد نحوه عملکرد هر روش و نتایج آنها مشورت کنید.

بیشتر بدانید:خدمات زیبایی در کرج

لیفت بینی مناسب چه کسانی است؟

افرادی که در تیغه بینی خود یک برجستگی کوچک را دارند و یا دچار یک عدم تقارن جزئی می‌باشند، می‌توانند از این روش استفاده کنند؛ همچنین افرادی که در گذشته جذب رفع مشکلات بینی خود از جراحی بینی استفاده کرده‌اند ولی هنوز هم قسمت‌های جزئی هستند که نیاز به تغییر دارند نیز می‌توانند از لیفت بینی استفاده کنند.

همچنین افرادی که خواهان نتیجه فوری می‌باشند و یا به هر دلیلی توانایی انجام جراحی بینی را ندارند و حتی ممکن است که شرایط گذراندن دوره نقاهت را در خانه نداشته باشند نیز می‌توانند از لیفت بینی استفاده نمایند. و آخرین دسته‌ای که می‌توانند از لیفت بینی استفاده کنند، افرادی هستند که نگرانی‌های زیادی از تغییرات پس از جراحی بینی دارند؛ این افراد می‌توانند با انجام عمل لیفت، تا حد زیادی تغییرات پس از جراحی را مشاهده نمایند و در صورتی که از تغییرات راضی نبودند، بدون هیچ مشکلی و تنها به گذراندن چند ماه، به ظاهر قبلی خود باز می‌گردند.

در صورتی که فردی در گذشته از جراحی بینی استفاده کرده باشد، حتماً باید در انتخاب پزشک متخصص خود، دقت بسیار زیادی داشته باشد، چراکه انجام تزریقات برای اینگونه افراد، نیاز به تخصص و مراقبت بیش‌تری دارد. شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک رامیلا، از بهترین و تخصصی‌ترین خدمات کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران بهره‌مند شوید.

 

فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی

 

 

یکی دیگر از خدمات کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران عمل فیلر بینی می‌باشد. در این روش، پزشک متخصص با تزریق ژل به نقاط خاص، نوک بینی را بالا برده و انحنای تیغه بینی را صاف می‌کند. اصلاح فرم بینی با استفاده از این روش یک عمل دائمی نبوده و در صورتی که شخص از نتیجه به دست آمده، ناراضی باشد، بدون هیچگونه مشکلی فرم بینی پس از چند ما به حال اولیه خود باز می‌گردد.

در صورتی که شما دچار مشکلاتی از جمله قوز بینی می‌باشید، می‌توانید جهت رفع آن از روش فیلر بینی استفاده نمایید. در روش فیلر با استفاده تزریق نوعی ژل خاص، باعث ایجاد حجم در نواحی اطراف نقاط برجسته بینی شده و در نهایت، سطح آن را صاف و یکنواخت خواهند کرد.

نکات طلایی مشاوره زیبایی قبل از فیلر

نکات طلایی مشاوره زیبایی قبل از فیلر

 

 

در صورتی که قصد انجام فیلر بینی را دارید، باید یک سری نکات را پیش از انجام آن رعایت کنید. البته به دلیل اینکه این روش، یک روش غیر تهاجمی بوده، نیازی به پیش‌گیری خاصی ندارد. و شما می‌تواند پس از انجام مشاوره اولیه، خود را برای تزریق ژل آماده نمایید. شما باید چند هفته پیش از انجام فیلر تنها از مصرف برخی داروها، خودداری نمایید.

در صورت مصرف هر یک از داروهایی که در زیر نام برده شده است، حتماً به پزشک مربوطه اطلاع دهید. به طور میانگین، پزشک متخصص مصرف داروهای زیر را تا 3 هفته پیش از تزریق ژل، منع خواهد کرد:

 • افدرا
 • اکیناسه
 • ایبوپروفن
 • آسپرین
 • جنسینگ
 • جینکوبیلوبا
 • خارشیر
 • قرص سیر
 • کندرویتین
 • گلوکوزامین
 • قهوه

باید بدانید که این داروها رقیق کننده خون بوده و مصرفی آن‌ها باعث افزایش خونریزی و کبودی به هنگام تزریق ژل خواهد شد؛ پس پیش از انجام هر عملی چه در مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در شهریار و چه در مراکز دیگر، از مصرف اینگونه داروها خودداری نمایید.

 

مزایایی فیلر بینی

مزایایی فیلر بینی

 

این مقاله به بررسی فواید پرکننده بینی در زیبایی و بهبود ظاهر می‌پردازد.

 • بدون نیاز به جراحی: یکی از مزایای اصلی پرکننده بینی این است که برای اصلاح نقاط ضعف بینی نیازی به جراحی نیست. فیلر‌ها از موادی مانند اسید هیالورونیک تشکیل شده‌اند که به طور طبیعی در بدن ما یافت می‌شوند و به طور ایمن توسط بدن تجزیه می‌شوند. با تزریق فیلر در نواحی خاصی از بینی می‌توان بدون نیاز به جراحی بزرگ تغییرات دلخواه را در شکل و حجم بینی ایجاد کرد.
 • نتایج فوری: یکی دیگر از مزایای فیلر بینی نتایج فوری و قابل مشاهده آن است. با تزریق فیلر در نواحی مورد نظر، تغییرات در شکل و حجم بینی بلافاصله بعد از عمل قابل مشاهده است. این مزیت مهم برای افرادی که به دنبال تغییر سریع در ظاهر خود هستند بسیار جذاب است.
 • انعطاف در طراحی: با استفاده از فیلر بینی می‌توان طرح‌های متنوع و شخصی‌سازی شده برای بینی ایجاد کرد. با توجه به نیاز و سلیقه فرد، متخصصان زیبایی می‌توانند با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای پرکننده بینی، شکل بینی را با دقت تنظیم و تغییر دهند. این انعطاف در طراحی، امکان بهبود ظاهر بینی را بر اساس سلیقه و نیاز هر فرد فراهم می‌کند.
 • بدون زمان نقاهت طولانی: یکی دیگر از مزایای فیلر بینی این است که زمان بهبودی بسیار کوتاهی دارد. پس از تزریق فیلر بینی، اکثر افراد به سرعت به فعالیت‌های روزانه خود باز می‌گردند و نیازی به مراقبت و زمان بیشتری ندارند. این ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا افراد می‌توانند به طور مستقیم از نتیجه تزریق فیلر بینی خود بهره‌مند شوند.

کلینیک لیفت و فیلر بینی در تهران کجاست؟

کلینیک تخصصی زیبایی رامیلا، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و سابقه درخشانی در زمینه ارائه انواع خدمات پوست و زیبایی از جمله لیفت و فیلر بینی، لیزر موهای زائد را داشته است.

این کلینیک تخصصی توانسته با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌ها و بهره‌گیری از بهترین متخصصان، خود را به عنوان یکی از برترین مراکز تخصصی زیبایی به همگان معرفی کند و خدمات عالی را به مشتریان خود، ارائه دهد.

جهت تماس با مشاور و رزرو نوبت با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

۰۹۳۹۳۴۱۴۵۶۱

۰۲۱۶۵۲۲۰۰۷۲

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
به این مطلب امتیاز دهید

جدیدترین مقالات

جستجو در مقالات