مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در تهران

مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در تهران

مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در تهران

بسیاری از مردم مشکلاتی ظاهری در بینی خود نظیر انحراف یا مشکلات تنفسی دارند که همگی آن‌ها ناشی از ساختار غیر عادی آن شخص می‌باشند. جهت رفع اینگونه مشکلات می‌توان از لیفت و فیلر بینی استفاده کرد تا فرم بینی به حالت عادی و زیبایی در آید. در صورتی که شما یا اطرافیان شما هم نیاز از مشکلات ساختاری یا ظاهری بینی رنج می‌برند و یا اینکه شما خواهان کسب اطلاعات راجع به این نوع عمل می‌باشید، پس در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا به شما یک مرکز لیفت و فیلر بینی در شهریار را معرفی کنیم.

 

لیفت بینی چیست؟ انواع آن را بشناسید:

لیفت بینی

پیش از اینکه به بررسی لیفت و فیلر بینی در شهریار بپردازیم، باید بدانیم که اصلاً منظور از لیفت بینی چیست؟ یکی از تأثیرگذارترین عوامل در زیبایی صورت، بینی شما می‌باشد؛ کوچک‌ترین تغییراتی در این بخش باعث تغییر اساسی در چهره شما خواهد شد و در واقع لیفت یک روش غیر جراحی محسوب می‌شود که می‌توانید این تغییرات را در شما ایجاد کند.

انجام لیفت نسبت به عمل جراحی بینی یک انتخاب بی‌خطر، کارآمدتر بوده که از عوارض بسیار کم‌تری نیز برخوردار می‌باشد. علت وجود این تفاوت بین این دو روش این است که عمل لیفت با استفاده یک سوزن انجام شده و نیازی به جراحی‌های سنگین ندارد؛ اما از طرفی، تأثیرات آن دائمی نبوده و معمولاً تأثیرات آن بین 6 ماه تا 1 سال باقی خواهد ماند.

لیف بینی به دو روش زیر انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت لیفت و فیلر بینی در شهریار به مرکز رامیلا مراجعه نمایید؛ پزشک متخصص این مجموعه، بسته به نوع بینی شما و تغییرات مورد نیاز آن، مناسب‌ترین روش لیفت را به شما پیشنهاد خواهد داد:

 1. اولین روش با استفاده از ژل می‌باشد. در این روش با تزریق ژل مخصوص به بخش‌های مختلف، فرم بینی را تغییر می‌دهند.
 2. روش دوم با استفاده از نخ صورت می‌گیرد، به طوری که از سوزن‌های ظریف و نخ مخصوص، نوک بینی را به سمت بالا برده و فرم تیغه را اصلاح می‌کنند.

عمل لیفت برای بینی مناسب چه کسانی است؟

افرادی که در تیغه بینی خود یک برجستگی کوچک را دارند و یا دچار یک عدم تقارن جزئی می‌باشند، می‌توانند از این روش استفاده کنند؛ همچنین افرادی که در گذشته جذب رفع مشکلات بینی خود از جراحی بینی استفاده کرده‌اند ولی هنوز هم قسمت‌های جزئی هستند که نیاز به تغییر دارند نیز می‌توانند از لیفت بینی استفاده کنند.

همچنین افرادی که خواهان نتیجه فوری می‌باشند و یا به هر دلیلی توانایی انجام جراحی بینی را ندارند و حتی ممکن است که شرایط گذراندن دوره نقاهت را در خانه نداشته باشند نیز می‌توانند از لیفت بینی استفاده نمایند. و آخرین دسته‌ای که می‌توانند از لیفت بینی استفاده کنند، افرادی هستند که نگرانی‌های زیادی از تغییرات پس از جراحی بینی دارند؛ این افراد می‌توانند با انجام عمل لیفت، تا حد زیادی تغییرات پس از جراحی را مشاهده نمایند و در صورتی که از تغییرات راضی نبودند، بدون هیچ مشکلی و تنها به گذراندن چند ماه، به ظاهر قبلی خود باز می‌گردند.

در صورتی که فردی در گذشته از جراحی بینی استفاده کرده باشد، حتماً باید در انتخاب پزشک متخصص خود، دقت بسیار زیادی داشته باشد، چراکه انجام تزریقات برای اینگونه افراد، نیاز به تخصص و مراقبت بیش‌تری دارد. شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک رامیلا، از بهترین و تخصصی‌ترین خدمات لیفت و فیلر بینی در شهریار بهره‌مند شوید.

 

فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی

یکی دیگر از خدمات در مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در شهریار عمل فیلر بینی می‌باشد. در این روش، پزشک متخصص با تزریق ژل به نقاط خاص، نوک بینی را بالا برده و انحنای تیغه بینی را صاف می‌کند. اصلاح فرم بینی با استفاده از این روش یک عمل دائمی نبوده و در صورتی که شخص از نتیجه به دست آمده، ناراضی باشد، بدون هیچگونه مشکلی فرم بینی پس از چند ما به حال اولیه خود باز می‌گردد.

در صورتی که شما دچار مشکلاتی از جمله قوز بینی می‌باشید، می‌توانید جهت رفع آن از روش فیلر بینی استفاده نمایید. در روش فیلر با استفاده تزریق نوعی ژل خاص، باعث ایجاد حجم در نواحی اطراف نقاط برجسته بینی شده و در نهایت، سطح آن را صاف و یکنواخت خواهند کرد.

نکات مهم پیش از انجام فیلر

در صورتی که قصد انجام فیلر بینی را دارید، باید یک سری نکات را پیش از انجام آن رعایت کنید؛ البته به دلیل اینکه این روش، یک روش غیر تهاجمی بوده، نیازی به پیش‌گیری خاصی ندارد و شما می‌تواند پس از انجام مشاوره اولیه، خود را برای تزریق ژل آماده نمایید. شما باید چند هفته پیش از انجام فیلر تنها از مصرف برخی داروها، خودداری نمایید؛ در صورت مصرف هر یک از داروهایی که در زیر نام برده شده است، حتماً به پزشک مربوطه اطلاع دهید. به طور میانگین، پزشک متخصص مصرف داروهای زیر را تا 3 هفته پیش از تزریق ژل، منع خواهد کرد:

 • افدرا
 • اکیناسه
 • ایبوپروفن
 • آسپرین
 • جنسینگ
 • جینکوبیلوبا
 • خارشیر
 • قرص سیر
 • کندرویتین
 • گلوکوزامین
 • قهوه

باید بدانید که این داروها رقیق کننده خون بوده و مصرفی آن‌ها باعث افزایش خونریزی و کبودی به هنگام تزریق ژل خواهد شد؛ پس پیش از انجام هر عملی چه در مرکز تخصصی لیفت و فیلر بینی در شهریار و چه در مراکز دیگر، از مصرف اینگونه داروها خودداری نمایید.

 

بهترین مرکز لیفت و فیلر بینی در شهریار

کلینیک تخصصی پوست و مو رامیلا، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و سابقه درخشانی در زمینه ارائه انواع خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله لیفت و فیلر بینی در شهریار داشته است. این کلینیک تخصصی با توانسته است با استفاده از مدرن‌ترین و جدیدترین دستگاه‌ها و بهره‌گیری از بهترین متخصصان، خود را به عنوان یکی از برترین مراکز تخصصی پوست و مو به همگان معرفی کند و خدمات عالی را به مشتریان خود، ارائه دهد. جهت تماس با مشاور و رزرو نوبت با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.
۰۹۳۹۳۴۱۴۵۶۱

۰۲۱۶۵۲۲۰۰۷۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.