پیرسینگ

پیرسینگ، یکی از روش های جذاب تر شدن برای صورت و یا بدن است که امروزه  بسیار باب شده است. فرایند وارد کردن یک سوزن به برخی قسمت های پوست بدن و یا غضروف، به منظور ایجاد یک سوراخ برای قرار دادن جواهرات در آن است. همچنین گاهی کلمه پیرسینگ می تواند به جواهراتی که در این سوراخ های پوستی قرار داده می شود، اشاره داشته باشد.

پیرسینگ چیست

پیرسینگ چیست ؟

 پیرسینگ به معنای سوراخ کردن پوست نواحی متفاوت بدن؛ از جمله گوش، بینی، لب، ناف، زبان و حتی گاهی نقاطی از شرم گاهی به منظور آویختن زیورآلات می باشد. در حال حاضر پرسینگ لب و بینی از پرطرفدارترین ها می باشند.محبوب ترین شکل پیرسینگ در ایران، پانچ گوش است. با این حال، سایر قسمت های بدن هم ممکن است تحت پرسینگ قرار بگیرد. با توجه به اینکه در عمل پانچ، پوست و یا غضروف سوراخ می شود، توصیه اکید می گردد که این کار توسط پزشک و یا پرسنل درمانی تحت نظر پزشک صورت بگیرد.در هایفوتراپی از امواج فراصوت (اولتراساوند) استفاده می‌شود. یعنی همان امواجی که در دستگاه‌های سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در HIFU این امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته‌های کلاژن می‌شوند. کلاژن‌ها وظیفه‌ی استحکام بافت‌های بدن از جمله پوست را دارند؛ لذا این اتفاق باعث می‌شود که پوستی سفت‌تر و بدون چین و چروک داشته باشیم.

جواهر برای پیرسینگ اولیه

واضح است که است که انتخاب جواهر برای پیرسینگ جدید کاملا با خرید یک حلقه برای انگشت متفاوت است. از آنجا که جواهرات پانچ از داخل با زخم پوشیده شده و با بافت های داخلی بدن در تماس هستند، تنها برخی از محصولات برای این منظور مناسبند. نما و ظاهر جواهری که در پرسینگ جدید قرار داده می شود نسبت به جنبه های ایمنی و سازگاری با بدن، باید در رتبه دوم اهمیت قرار بگیرد. به یاد داشته باشید که محل سوراخ، در جای خود باقی است و جواهر را می توانید بعدا تعویض نمایید. از آنجا که صنعت جواهرات بدن، پر از محصولات غیر استاندارد است، هر دوی مجریان روش پانچ و مشتریان ممکن است فراموش کنند که قیمت، هرگز تنها معیار اصلی در خرید نیست.

انجام پیرسینگ به صورت حرفه ای

مطمئن شوید که آماده هستید

قبل از اینکه پیرسنیگ کنید، در مورد آن خوب فکر کنید. محل سوراخ شدن را در نظر بگیرید و اینکه آیا در صورت لزوم می توانید سوراخ را پنهان کنید؟ (مانند محل کار)

اگر در مورد سوراخ شدن مطمئن نیستید یا نگران هستید که ممکن است روزی پشیمان شوید ، منتظر بمانید.

اگر مطمئن هستید که می خواهید پیرسینگ انجام دهید ، با دوستانی که آنها را دارند صحبت کنید. دریابید که آیا آنها پیشنهادی دارند یا پشیمان نیستند؟

سن و مکان‌های قابل انجام پیرسینگ

پیرسینگ از سنین شیرخوارگی تا سالمندی قابل انجام است. نکته قابل توجه اینکه طبق توصیه پزشکان بانوان باردار باید از انجام آن خودداری نمایند. بیشترین تقاضا در سنین نوجوانی و جوانی دیده می‌شود و حتی در مواردی در آقایان جوان نیز دیده می‌شود.
شایع‌ ترین نواحی که افراد در ایران تمایل به انجام آن دارند نقاط مختلف گوش می‌باشد. بعد از گوش، ناف، بینی، لب، ابرو ، و پانچ واژن شایع‌ ترین مکان‌ها است.

ویژگی های کلینیک خوب برای انجام پیرسینگ

زیر نظر افراد متخصص انجام شود.

از دارو های اصل و با کیفیت استفاده شود.

در محیطی کاملا استریل و تمیز انجام شود.

با استفاده از بروز ترین متد های دنیا به شما خدمات بدهد.

درد و عفونت را به حداقل برساند.

شما را در جریان بهترین توصیه های بهداشتی قرار بدهد.

مراقبت های بعد از انجام پیرسینگ

توصیه های بعد از پیرسینگ

انجام پیرسینگ در کلینیک زیبایی

سوراخ کردن پوست هر قسمت از بدن به طور حتم عوارضی را به همراه دارد به خصوص اگر در یک محیط بهداشتی انجام نشود.

اگر دستگاه و یا وسیله ای که عمل سوراخ کردن پوست توسط آن انجام می شود بهداشتی و تمیز نباشد موجب عفونت و مشکلات پوستی دیگر مانند قارچ و… می شود.

به همین دلیل است که باید این کار در مراکز بهداشتی و معتبری مانند رامیلا کلینیک در تهران صورت بگیرد و حتما توسط یک دکتر ماهر پیرسینگ انجام شود. این که دکتر پانچ را برای شما انجام دهد باعث می شود تا عوارض این کار به مراتب کمتر شود و مشکلات کمتری بعد از آن برای شما به وجود بیاید.

بهترین مرکز انجام پیرسینگ در شهریار
هزینه پیرسینگ

هزینه پیرسینگ چقدر است؟

سوالی که ممکن است ذهن شما را مشغول کرده باشد. اکسسوری و جواهرات مختلفی برای پانچ بدن وجود دارند، که با توجه به نوع و اندازه و جنس شان هرکدام قیمت آنها با یکدیگر فرق می‌کنند. ارزان ترین نوع آن از جنس استیل و نقره و گران ترین آن ازجنس طلا می باشد.

نمونه کارهای پرسینگ

میزان درد پیرسینگ

پرسینگ

میزان درد پیرسینگ

پرسینگ

میزان درد پیرسینگ

پرسینگ

پیرسینگ چقدر درد دارد؟

برای اکثر مردم سوراخ کردن مانند تصور سوراخ کردن قسمتی از بدن دردناک است. برخی از قسمت های رایج مانند سوراخ شدن گوش به دلیل گوشتی بودن درد کمتری دارند. مناطقی که غضروف سخت تری دارند کمی دردناک تر هستند. با این حال کافیست فقط چند ثانبه صبر کنید.

اگر بتوانید کمی درد را تحمل کنید، به خواسته تان می رسید. با این حال، می توانید محل سوراخ را طوری انتخاب کنید که درد کمتری داشته باشد. 

میزان درد پیرسینگ

استفاده از خدمات پیرسینگ کلینیک رامیلا

این مجموعه با داشتن کادری حرفه ای انواع پیرسینگ ناف و بینی و گوش و انواع خدمات زیبایی را برای شما مراجعین گرامی آماده خدمات رسانی می باشد و توانسته به بهره گیری از بهترین مواد اولیه در کنار تجربه متخصصین، رضایت مراجعین عزیز را جلب نماید. در صورت داشتن هرگونه سوال و استفاده از خدمات مجموعه ما می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.