ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه (۱۰-۱۸)

تهران

شهریار - میدان فرمانداری

لیفت بینی

لیفت بینی برای برطرف کردن ایرادهای ظاهری بینی یا برخی مشکلات پزشکی نظیر انحراف و مشکلات تنفسی استفاده می‌شود. از این روش می‌توان در بخش‌های مختلف بینی تغییر ایجاد کرده و تناسب میان بینی و دیگر اجزای صورت را بیشتر کرد. نکته مهم این است که این روش برای رفع برخی مشکلات مادرزادی یا آسیب‌های ورزشی نیز قابل‌ استفاده است. این عمل با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که بیشتر آن‌ها نیاز به جراحی ندارند.

فیلر بینی چیست

لیفت بینی چیست؟

لیفت روشی است که از زیر بینی چند نخ مخصوص قابل جذب، زیر پوست بینی جاگذاری می‌شود و ساختار طبیعی بینی نیز حفظ شده و برش و شکستن استخوان ندارد و آسیب نمی‌بیند. نخ در چند دقیقه بعد از بی‌حسی موضعی کار گذاری می شود و با بالا کشیدن بینی و جلو کشیدن پوست ناحیه قوز بینی ظاهر بینی را جذاب می‌کند و فرد مراقبت‌های بعد از جراحی را نخواهد داشت.

لیفیت کردن بینی به طور گسترده برای تغییر بینی طراحی شده است، به طوری که باعث می‌شود که بیمار جوان‌تر شود. و زیبایی بینی فوق العاده ای داشته باشد، به خاطر همین در حال حاضر بیشتر مردم جهان از این تکنیک استفاده می‌کنند.

لیفتینگ بینی مناسب چه کسانی است؟

معمولا انجام لیفت محدودیت خاصی نداشته و هرکسی که احساس می‌کند که بینی او نیاز به اصلاح دارد می‌تواند از نتایج لذت‌بخش این روش استفاده کند. توجه کنید که عمل لیفت بر روی نقاط مختلف بینی نظیر تیغه، نوک، قوز، پره و پوست آن انجام می‌شود. همچنین از روش‌های مختلف می‌توان برای ترمیم یا بهبود نتایج جراحی نیز استفاده کرد. اما در برخی موارد ممکن است پزشک به شما جراحی بینی را توصیه کند. این موضوع معمولا در مواردی که انحراف یا مشکلات بینی شدیدتر است به شما توصیه می‌شود.

البته این روش جهت ترمیم انحراف بینی مناسب نیست. جهت جمع کردن بینی و رفع قوز مناسب و سربالا کردن بینی مناسب است. البته در برخی از روش های خاص چون از یک نقطه خاصی نخ وارد می شود سوراخ بینی هم جمع می شود و در حالی که سر بینی بالا می رود سوراخ‌های بینی هم جمع  می‌شوند.

 این روش مدرن کاملا جدید است و در کشور ما هنوز به حدی نرسیده که در دسترس باشد و پزشکان با تجربه در این زمینه در حد کافی نیست. پس سعی کنید در انتخاب کلینیک و پزشک متخصص نهایت دقت را داشته باشید.

مزایای لیفت بینی بدون جراحی

مزیت لیفت بدون جراحی عدم جراحی و عوارض آن است.

علاوه بر این اگر فرد از فرم جدید خوشش نیاد قابل بازگشت به حالت اولیه است.

میزان بالا بردن بینی هم متناسب با سلیقه فرد تنظیم می شود.

با بی حسی موضعی نخ گذاری پانزده دقیقه طول می کشد و تیغ و جراحی ندارد.

در صورت نیاز فرد هر زمانی خواست با یک یا دو نخ بینی خود را بالاتر می برد.

صدای تو دماغی و تورم یکساله نداریم. و مشکل بو نیز بروز نمی کند.

با بی حسی موضعی نخ گذاری پانزده دقیقه طول می کشد و تیغ و جراحی ندارد.

روش‌های مختلف برای لیفت بینی

به‌طورکلی روش‌های لیفت به دو دسته با جراحی و بدون جراحی تقسیم می‌شوند. در شیوه‌ های بدون جراحی بیمار بی‌هوش نشده و عمل در زمان خیلی کوتاهی انجام می‌شود. در این شیوه جای زخم بر روی بینی دیده نخواهد شد و ماندگاری آن از روش‌های با جراحی کمتر است. اما می‌توان آن‌ها را روشی مناسب برای کسانی دانست که از جراحی می‌ترسند.

تزریق فیلر بینی در شهریار

 لیفتینگ بینی با نخ

لیفت با نخ معمولا برای برطرف کردن انواع اشکالات بینی استفاده‌شده و تاثیرگذار است. بنابراین می‌توان درصد موفقیت آن را بالا دانست. البته در برخی موارد که آسیب ایجادشده مربوط به شکستگی یا انحراف استخوان بینی است نمی‌توان از این روش استفاده کرد. بدون شک نتایج این روش خیلی زودتر از جراحی نشان داده می‌شوند و دوره نقاهت به‌مراتب کوتاه‌تری دارد. ضمن اینکه هزینه‌های آن نیز نسبت به جراحی بسیار کمتر است.

 لیفت با تزریق ژل

استفاده از این روش برای کسانی مناسب است که قصد دارند افتادگی بینی خود را برطرف کرده یا بر روی بینی خود زخم دارند. همچنین اگر غضروف‌های بینی شما کمی بیرون زده است می‌توانید از این روش برای برطرف کردن بیرون‌ زدگی‌ها و یکدست کردن بینی استفاده کنید. همان‌طور که از نامش مشخص است، لیفت با ژل به کمک تزریق ژل یا فیلرهای پوستی به نواحی مختلف بینی انجام می‌شود. بسته به نوع ژل به‌کار رفته، سن بیمار و بافت پوست او نتایج این روش بین یک تا یک و نیم سال ماندگار است.

فرمدهی بینی با ژل

ترمیم بینی با نخ به روش دوبل

عمر لیفت به شرط مراقبت صحیح و ترمیم در صورت نیاز، بیش از سه سال است. عمل جراحی نیست و بی‌هوشی نیاز ندارد و کلا پس از بی‌حسی موضعی ده دقیقه زمان نیاز دارد. کبودی و تورم و تغییر صدا و مشکلات مخاطی که ممکن است بعد از عمل جراحی بینی داشته باشیم در لیفت دوبل بینی نداریم.

 

البته این روش جهت ترمیم انحراف بینی مناسب نیست. جهت جمع کردن بینی و رفع قوز مناسب و سربالا کردن بینی مناسب است. البته در برخی از روش های خاص چون از یک نقطه خاصی نخ وارد می شود سوراخ بینی هم جمع می شود و در حالی که سر بینی بالا می رود سوراخ‌های بینی هم جمع  می‌شوند.

 

 این روش مدرن کاملا جدید است و در کشور ما هنوز به حدی نرسیده که در دسترس باشد و پزشکان با تجربه در این زمینه در حد کافی نیست. پس سعی کنید در انتخاب کلینیک و پزشک متخصص نهایت دقت را داشته باشید.

نمونه کارهای لیفت بینی

فیلر بینی چیست

لیفت

فیلر بینی چیست

لیفت

فیلر بینی چیست

لیفت

فیلر بینی چیست

لیفت

فیلر بینی چیست

لیفت

فیلر بینی چیست

لیفت

چسب لیفت بینی

سریع ترین و آسان ترین راه لیفت بینی استفاده از چسب لیفت بینی است. این چسب به طور موقت بینی شما را بالا نگه می دارد و استفاده طولانی مدت از آن باعث ایجاد ظاهری بهتر برای بینی شما می شود. این چسب ها معمولا بدون رنگ هستند و روی آن ها می توان آرایش کرد. به این صورت این چسب اصلا دیده نمی شود. برای هر بار استفاده سه الی چهار سانتی متر از این چسب کفایت می کند. این چسب ضد آب و ضد حساسیت است و خطری برای سلامتی شما ایجاد نمی کند.دوستان توجه کنید که این چسب ها با چسب های داروخانه کاملا متفاوت است و اون چسب ها برای افرادی که بینی های خود را عمل کردند می باشد و این چسب مخصوص لیفت بینی می باشد. وقتی رول رو به بینی می زنید و می کشید بالا دقیقا به همون حالت می ماند.اگر به مدت چند ماه به صورت مداوم چسب بزنید تا ۴۰% تاثیرش روی بینیتون می ماند و بعد از چسب نزدن حالت بینی به هیچ وجه به حالت اولیه خود بر نمی گردد.

چسب لیفت بینی
مراقبت های پس از تزریق فیلر بینی

مراقبت های پس از انجام لیفت بینی

اگر لیفت بینی را با جراحی انجام داده‌اید، باید در حدود یک هفته اسپلینت را روی بینی خود نگه دارید. از کمپرس سرد بر روی بینی خود استفاده کنید. این کار را 6 تا 8 بار در طول روز و هر بار به مدت 15 دقیقه انجام دهید. تا چند روز پس از لیفت در زمان خوابیدن سر خود را بالاتر از حد معمول قرار دهید. از خوردن داروهای رقیق‌کننده خون نظیر آسپیرین خودداری کنید. البته در بعضی موارد ممکن است خود پزشک این کار را به شما توصیه کند. تا مدتی فعالیت‌های سنگین ورزشی و شنا را متوقف کنید. حتی‌الامکان از انجام ورزش‌هایی نظیر فوتبال، والیبال و بسکتبال که احتمال برخورد توپ به صورت و آسیب به بینی در آن‌ها زیاد است خودداری کنید.

بهترین مرکز برای انجام عمل لیفت بینی

منظور از بهترین محل کلینیکی معتبر است که قیمت لیفت بینی در آن مناسب بوده و قابل‌اعتماد باشد. ضمن اینکه پزشک متخصص این کلینیک باید تخصص و مهارت کافی برای انجام این عمل با یا بدون جراحی را داشته باشد. یکی از مراکز مطمئن برای انجام عمل لیفت بینی، کلینیک رامیلا است و شما می‌توانید از خدمات حرفه‌ای و باکیفیت این مجموعه استفاده کنید.

هزینه لیفت کردن بینی

لیفت کردن بینی جایگزین مناسب برای عمل جراحی بینی سنتی است. در کلینیک زیبایی رامیلا با ارائه خدمات لیفت بدون عمل جراحی می تواند بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آورند. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه لیفت می توانید در ساعت کاری کلینیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.