بهترین مرکز تزریق ژل مدل روسی در شهریار

بهترین مرکز تزریق ژل مدل روسی در شهریار

بهترین مرکز تزریق ژل مدل روسی در شهریار

روزانه تعداد بسیار زیادی از مردم، به سراغ عمل جراحی برجسته کردن لب می‌روند؛ از طرفی دیگر هم بسیاری از مردم به دلیل عوارض این روش، به سراغ تزریق ژل در لب می‌روند. انواع مختلفی از روش تزریق ژل لب وجود دارد که یکی از آن‌ها، تزریق روسی می‌باشد که بر اساس ساختار و شکل لب بانوان روسی الهام گرفته شده است. در این روش از تزریق ژل، لب شخص تا حد زیادی درشت و کشیده خواهد شد، به همین دلیل استفاده از این روش به افرادی که از لب‌های بزرگ و یا چشم‌های کوچکی برخوردار می‌باشند، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. در واقع توصیه ما به شما این است که در صورتی که می‌خواهید تزریق ژل انجام دهید، حال چه مدل روسی و یا مدل دیگری، حتماً پیش از انجام عمل با پزشک خود مشورت کنید. در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا بهترین مرکز تزریق ژل مدل روسی در شهریار که از پزشکان متخصصی برخوردار می‌باشد را به شما معرفی کنیم.

 

چرا تزریق ژل لب؟

 

تزریق ژل لب

 

معمولاً افرادی که از ساختار لب‌های خود راضی نمی‌باشند، می‌توانند از روش تزریق ژل لب استفاده کننده که یک روش بسیار عالی جهت رفع مشکل آن‌ها به شمار می‌رود. اکثراً افرادی که با گذر زمان، لب‌هایشان کم حجم شده و یا به طور کلی دچار مشکلات خاصی هستند، می‌توانند با استفاده از تزریق ژل لب، مشکل خود را رفع نمایند. یکی از این روش‌ها، تزریق ژل مدل روسی در شهریار می‌باشد که در ادامه بیش‌تر به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

تزریق ژل مدل روسی چیست؟

 

تزریق ژل مدل روسی

 

روش تزریق ژل روسی یک روش پرکننده لب در ناحیه V شکل دهان (معروف به کمان کوپید) می‌باشد؛ در این روش، نقطه اوج لب‌ها افزایش یافته که در نهایت باعث بهبود ظرافت و زیبایی لب‌ها می‌شود. تمرکز عمل تزریق ژل روسی بیشتر از اندازه لب، بر روی میزان کشیدگی و تیزی حاشیه لب می‌باشد؛ در این روش، مقدار می از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب جهت برجسته کردن و لیفت دادن ناحیه لب، تزریق می‌شود.

پس از مشخص شدن طرح کلی لب، پزشک متخصص مقدار کافی از فیلر (ژل) را در لب تزریق کرده تا حجم آن را افزایش دهد. زمانی که تزریق ژل به صورت روسی انجام می‌شود، پزشک متخصص باید توجه کاملی هم بر روی لب بالایی و هم لب پایینی داشته باشد؛ این در حالی از که در تمرکز اصلی اجرای فیلر، بیشتر بر روی لب بالایی می‌باشد. در برخی از موارد، جهت ایجاد تقارن بیشتر و ساخت ظاهر طبیعی در نواحی دهان، تزریق فیلر جدا از لب بالایی، برای لب پایینی نیز صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جهت تزریق ژل مدل روسی در شهریار به کلینیک رامیلا مراجعه نمایید.

چه کسانی می‌توانند اقدام به تزریق ژل روسی نمایند؟

افرادی که می‌خواهند اندازه و شکل لب خود را اصلاح کنند تا لب‌هایی زیبا و خوش فرم اما طبیعی داشته باشند ولی از نتایج دیگر روش‌ها راضی نبوده‌اند، باید از این روش استفاده کنند. ولی از بین این افراد، تمامی آن‌ها مجاز به استفاده از این روش نمی‌باشند؛ تنها افرادی که از معیارهای زیر برخوردار باشند، مناسب استفاده از تزریق ژل روسی می‌باشند:

  • افرادی که از این روش، انتظارات واقع‌بینانه دارند.
  • افرادی که از سلامت جسمانی خوبی برخوردار هستند.
  • خواهان تقارن بیشتر در لب‌های خود هستند.
  • خواهان لب‌هایی درشت ولی طبیعی می‌باشند.
  • می‌خواهند اندازه لب‌های بالا و پایین خود را افزایش دهند.
  • می‌خواهند فاصله بین پایه بینی و کمان کوپین لب را کاهش دهند.

در صورتی که شما هم از این معیارها برخوردار هستید، می‌توانید جهت تزریق ژل مدل روسی در شهریار به کلینیک رامیلا که یکی از بهترین کلینیک‌های پوست و مو می‌باشد، مراجعه نمایید. افرادی که اقدام به انجام این عمل می‌کنند، ممکن است که دچار تورم لب‌ها شوند که این مشکل اغلب پس از گذشت 72 ساعت، به طور کامل رفع خواهد شد.

زمان تزریق و ماندگاری فیلر مدل روسی چقدر است؟

تزریق فیلر به روش روسی در مدت زمان 1 ساعت انجام خواهد شد که به طور میانگین، این زمان دو برابر زمان سایر مدل‌های تزریق فیلر می‌باشد؛ دلیل این تفاوت زمانی، تزریقات قطره‌ای در حاشیه لب می‌باشد که به دقت و زمان بیشتری نیاز دارد.

استفاده از فیلر مدل روسی معمولاً می‌تواند بین 6 تا 12 ماه ماندگاری داشته باشد. همچنین در صورتی که فرد از نتایج حاصل از تزریق راضی نباشد، می‌تواند فیلرهای لب خود را توسط یک آنزیم حل کننده به راحتی بردارد.

تفاوت ژل لب مدل روسی با معمولی

 اصلی ترین تفاوت ژل لب مدل روسی و معمولی در تزریق آن است. در مدل روسی تمرکز بر بالای لب ها است که هدف آن افزایش ارتفاع و فرم بالای لب است. در متد روسی پزشک ژل لب را به صورت عمودی با دقت بالا به لب تزریق می‌کند که بر فرم لبها تاثیر بسزایی دارد. در تزریق معمولی تمرکز بر وسط لبها است و پزشک به صورت افقی و یکنواخت ژل را در لب تزریق می‌کند.  هدف این مدل بزرگ شدن و قلوه ای نشان دادن لبها است. از آنجایی که خانم های ایرانی از چشمان درشت و پوست سفید برخوردار هستند ژل لب متد روسی یکی از بهترین انتخاب برایشان خواهد بود. زیرا علاوه  بر حجم دهی به لب ها، سبب افزایش ارتفاع لب و فرم گیری بی نظیر آن می‌شود. همچنین اگر به صورت ژنتیکی لب های خیلی باریکی دارید، تزریق با متد روسی یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. در تزریق با روش روسی این امکان برای شما وجود دارد که ژل را در چندین مرحله تزریق کنید تا به نتیجه رضایت بخش برسید. در نهایت اگر تصمیم خود را گرفته اید و تصمیم به تزریق ژل لب دارید، حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با مشاوره رایگان شما را با تمامی مراحل آشنا کند. رامیلا یکی از معروف ترین کلینیک‌های زیبایی در شهریار است که ژل لب با متد روسی را به صورت حرفه ای انجام می‌دهد. فقط کافیست با مشاوران رامیلا در تماس باشید.

 

انجام تزریق فیلر روسی

 

انجام تزریق فیلر روسی

 

برای استفاده از فیلرها و انواع ژل لب، تکنیک‌های مختلفی وجود دارد که پزشک متخصص بسته به چهره و درخواست هر بیمار، روش مناسب آن شخص را استفاده می‌کند؛ اما به طور کلی، تمامی این تکنیک‌های حجم دهی، با استفاده از ژل یا فیلر انجام می‌شوند و باعث می‌شوند که حجم لب‌ها به روشی خاصی افزایش پیدا کند.

روش تزریق فیلر روسی شامل تزریق عمودی فیلر اسید هیالورونیک به پایه لب و کشیدن فیلر به سمت بخش بیرونی لب می‌باشد. استفاده از این روش، فرم لب‌ها را بلند کرده و باعث می‌شود که لب‌های شما پر شوند و در نهایت، توجه را به مرکز و نه حجم لب‌ها جلب می‌کند.

به طور کلی روش روسی، یک روش بدون درد می‌باشد، چرا که تنها یکی از تزریق‌ها در بخش حساس لبه و دیگر تزریق‌ها در نواحی که هیچ احساس درد یا ناراحتی ندارند، انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت آسودگی خیال بیشتر، عمل تزریق ژل روسی مدل روسی در شهریار را زیر نظر پزشکان متخصص کلینیک رامیلا انجام دهید تا تزریق فیلر به بهترین نحو انجام شود.

مرکز تزریق ژل روسی در شهریار

کلینیک پوست و مو رامیلا به عنوان بهترین مرکز تزریق ژل مدل روسی در شهریار شناخته می‌شود که توانسته است بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهد؛ شما هم می‌توانید از خدمات برتر این کلینیک بهره‌مند شوید. جهت تماس با مشاوران این مجموعه و دریافت نوبت تزریق ژل، با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

۰۹۳۹۳۴۱۴۵۶۱

۰۲۱۶۵۲۲۰۰۷۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات

درمان لک صورت

درمان لک صورت

پاکسازی صورت

پاکسازی صورت

تبلیغات